Rondrit Den Bosch ouderen De Taling
Rondrit Den Bosch ouderen De Taling
Op 12 februari 2014 heeft Stuwrooij een van de wensen uit de wensboom, een rond rit door Den Bosch, in vervulling laten gaan. Om half 2 verzamelde ruim 60 ouderen zich in het atrium van De Taling. Van daaruit vertrokken we in een grote touringcar en 3 rolstoelbussen.
Tijdens de 3 uur durende rondrit hebben we de ouderen laten zien wat er in de loop der jaren allemaal veranderd is in Den Bosch.
Zo zijn we o.a. langs het Jeroen Bosch ziekenhuis, over het nieuwe Heetmanplein de verlegging van de Zuid Willemsvaart gereden. Na een pauze bij chauffeurscafe De Treurenburg waarbij we met z’n allen een kop koffie of thee met een Bossche bol hebben gegeten zijn we weer verder gegaan met de route via de Haverleij Engelen richting De Taling.
Het was een geslaagde middag door alle enthousiaste reacties van de ouderen. Vele waren al jaren niet meer buiten De Taling geweest en hebben alle veranderingen niet meer meegemaakt.
Via deze weg willen nogmaals alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet tijdens deze dag!
